Hromadskyi ProstirMid-term fellowship event зібрав у Києві 20 стипендіатів із шести країн в рамках реалізації стипендіальної програми для громадянського суспільства Східного Партнерства. Серед них – 5 українців. Ще в жовтні 2017 року їхні ідеї були підтримані Eastern Partnership Civil Society Facility. Програма розрахована на майбутніх лідерів громадянського суспільства, які протягом 6 місяців втілюють свої проекти. 

16-17 лютого 2018 року учасники презентували свої напрацювання та взяли участь у тренінгах, що спрямовані розвивати їхні лідерські навички.Нагадаємо, що їх було відібрано у жовтні 2017 року і на сьогодні вони працюють уже над втіленням своїх проектів.

Очікується, реалізація цих проектів має стати хорошою базою для роботи громадянського суспільства та реформ в цих країнах.

До квітня-травня очікуються результати проектів. А найближчим часом (початок березня) буде оголошено наступний прийом заявок. Тож, для участі необхідно мати до 36 років, знати англійську мову, бути представником країни, що входить до Східного Партнерства. Учасником може бути як представник громадської організації, так і просто активіст.

На mid-term fellowship event українські стипендіати розповіли Громадському Простору про свої проекти: READ MORE in Ukrainian

Source/ДжерелоHromadskyi Prostir